O nás

Děkuji, že jste zavítali na webové stránky privátní psychologické poradny ALLAGI.

Je lepší o věcech mluvit než o nich významně mlčet.

Privátní psychologickou poradnu ALLAGI jsem založila v roce 2008 s cílem nabídnout veřejnosti psychologickou pomoc, podporu a péči při řešení různých problémů, nepříjemných pocitů a životních situací. Přála jsem si vytvořit místo, kde se můžete s důvěrou obrátit na psychologa, který vám pomůže najít duševní rovnováhu, upevnit zdraví, zlepšit vztahy s druhými lidmi, být užitečný, objevovat nové možnosti, řídit svůj život žádoucím směrem a využít vaše schopnosti k sebezdokonalení,  k osobnostnímu růstu a k uskutečnění pozitivních změn v životě.

Poskytuji pouze takové služby, k jejichž vykonávání mám potřebná oprávnění a o kterých se domnívám, že jsou vysoce efektivní při práci s psychickými obtížemi (vzniklými v minulosti, vyskytujícími se v současnosti popř. při snižování pravděpodobnosti jejich vzniku v budoucnu).

 

Vzdělání a kvalifikace:

 • Výcvik v metodě EMDR v Praze
 • Výcviky v metodě Biofeedback v Praze a v Liptovském Mikuláši
 • Úvodní a pokračovací kurs hypnózy v Kroměříži
 • Univerzita Palackého v Olomouci – Dopravní psycholog – dvouleté postgraduální psychologické vzdělávání
 • Psychoterapeutický výcvik v KBT (IKBT, Česká Skalice)
 • Masarykova univerzita Brno – Filozofická fakulta – odborná jednooborová psychologie

 

V poradně ALLAGI pracuji s využitím postupů kognitivně behaviorální terapie (KBT).  Tyto postupy uplatňuji zejména díky jejich všestrannosti, konkrétnosti, krátkodobosti a efektivitě, která je podložena mnoha výzkumy.

Dále nabízím jednotlivcům i firmám provedení psychologických vyšetření nebo školení na zakázku.

Specifickým okruhem činnosti poradny je dopravní psychologie ve všech svých aspektech, včetně dopravně psychologického vyšetření řidičů. Dopravně psychologické vyšetření provádím s velikou pečlivostí, neboť se domnívám, že má své opodstatnění. Dále se intenzivně věnuji bezpečnosti silničního provozu a preventivním aktivitám, neboť nejsem spokojena se současnou situací na našich silnicích. Byla bych ráda, kdyby se dopravně psychologické služby poradny ALLAGI  staly asistencí lidem, kteří vykonávají náročné povolání řidiče.

Dalším tematickým okruhem nabízených služeb jsou techniky, které Vám umožňují lepší, rychlejší a efektivnější zvládání těžkostí, stresu, přepracování či jiných nežádoucích stavů a které zlepšují výkonnost a mentální schopnosti v každém věkurůzné typy relaxací, hypnoterapie, NLP koučink, využití účinků jasného intenzivního světla a Biofeedback.

V případě zájmu máte také možnost zpracovat a přepracovat nepříjemné a traumatizující zážitky a vzpomínky za pomoci metody EMDR.

 

Proč si z množství nabídek zvolit právě poradnu ALLAGI? Bude se Vám to líbit, protože…

 • Poradna ALLAGI je situována nedaleko centra, v příjemném a přirozeném prostředí, nedaleko zastávek MHD. Nejedná se o zdravotnické zařízení – poradna je situována v obytném domě - je to jako když jdete k někomu na návštěvu. Prostory nesdílím s jinými podnikateli.
 • Díky mému dosaženému vzdělání máte k dispozici psychologa, dopravního psychologa a NLP kouče v jedné osobě na jednom místě.
 • K návštěvě poradny nepotřebujete doporučení lékaře.
 • Nepracuji ve smluvním vztahu se zdravotními pojišťovnami. Poradenský proces je vztah mezi Vámi a psychologem, který se Vám věnuje dle Vašich potřeb a ne dle diktátu zdravotní pojišťovny (dlouhé čekací a objednací lhůty, omezená délka sezení, vymezený čas na kontrolu, počet klientů na měsíc apod.).
 • Vaše časové potřeby a možnosti jsou prioritou.
 • Můžete si vybrat délku sezení ze dvou časových možností (50 nebo 80 minut).
 • Máte možnost jednorázové návštěvy, při jednorázové konzultaci zaručujeme anonymitu, pokud si ji budete přát.
 • Zaručuji diskrétnost a povinnou mlčenlivost, dodržuji etický kodex .
 • Konzultace lze poskytnout i v anglickém jazyce.
 • Nealko nápoje během návštěvy poradny máte již v ceně – během konzultací i během psychologických vyšetření.
 • V podzimních, zimních a v časných jarních dnech Vám nabízím sezení s využitím účinků jasného intenzivního světla ( Bright Light Therapy ).
 • Poskytuji konzultace a psychickou podporu i v terénu, zejména u fobických situací (MHD, výtahy, tunely, mosty, zvířata ...).
 • Provádím speciální dopravně-psychologické poradenství jako formu asistence řidičům, stejně tak i dopravně psychologické vyšetření podle standardní, schválené a lety prověřené metodiky speciálně zaměřené na posuzování psychické způsobilosti řidičů.
 • Neustále se vzdělávám a informuji o nejnovějších metodách a trendech v oblasti psychologie, které by vám mohly ještě více nápomocné. Svěřujete se do odborné péče narozdíl od některých jiných alternativních internetových nabídek.
 • Nepoužívám univerzální přístup ke všem klientům. Společně se dohodneme na formě naší vzájemné spolupráce. Ráda Vám věnuji tolik času kolik bude zapotřebí, lze se domluvit na krátkodobé i dlouhodobé spolupráci.

         „ALLAGI je změna“ -  změna ve Vašem životě.

                                              Těším se na společné setkání s Vámi. 

                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                  Mgr. Eva PoláchováNabízené služby